rewdada.jpg

Firma Amtra z ofertą na Targach Marek Własnych

16 czerwca 2023
Future Private Labels Expo to jedyne wydarzenie w Polsce, które w całości poświęcone zostanie markom własnym. Przybywa wystawców, którzy w listopadzie zaprezentują ofertę w Centrum Kongresowym. Wśród nich jest polska firma Amtra.

Podczas targów FPL spotykają się producenci, dystrybutorzy i przedstawiciele sieci handlowych z Polski oraz z zagranicy. Dla producentów, targi stanowią doskonałą okazję do zdobycia nowych klientów, natomiast dla sieci handlowych są okazją do podzielenia się spostrzeżeniami i oczekiwaniami dotyczącymi ich produktów markowych.

 

Do grona wystawców dołączyła firma Amtra. - Jesteśmy polskim producentem i dystrybutorem profesjonalnej chemii samochodowej, technicznej i środków utrzymania czystości. Dzięki kontaktowi ze sprawdzonymi dostawcami komponentów, utalentowanej i doświadczonej kadrze pracowniczej nieprzerwalnie od 30 lat dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości produkty, które cieszą się renomą w ponad 50 krajach na całym świecie. Nie zwalniamy tempa! - przekazują specjaliści z przedsiębiorstwa Amtra. 

 

Ofertę produktów zwiedzający zobaczą podczas targów Future Private Labels Expo 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Więcej na targikielce.pl/future-private-labels

 

/MŚ/